Problemy z płodnością to schorzenie cywilizacyjne naszych czasów. Pacjentami klinik leczenia niepłodności są coraz młodsze pary, które borykają się z różnymi problemami ze zdrowiem. Wizyta w klinice leczenia niepłodności to dla wielu osób bardzo duże wyzwanie psychiczne i finansowe, dlatego tak ważne jest aby znaleźć placówkę z doświadczeniem.

Kiedy in vitro staje się koniecznością?

Przetworzona żywność, używki, niezdrowy tryb życia oraz chroniczny stres towarzyszący nam każdego dnia sprawiają, że stan naszego zdrowia, w tym płodność znacząco się obniża. Rozwijają się takie choroby jak: endometrioza, mięśniaki macicy, polipy, a u mężczyzn mocno obniża się jakość nasienia. Wszystko to powoduje, że naturalne zajście w ciążę staje się niemożliwe lub znacząco utrudnione. Wiek również nie jest sprzymierzeńcem. Niestety obecnie coraz więcej kobiet przekłada macierzyństwo na później, a należy pamiętać, że z każdym rokiem rezerwa jajnikowa mocno się obniża.

Gdzie wykonać in vitro?

Obecnie metody wspomaganego rozrodu są wykonywane w każdym większym mieście. Szczególną popularnością cieszy się klinika leczenia niepłodności Kraków. In vitro Kraków to miejsce szczególnie dedykowane parom z południa kraju, które ze względów finansowych i logistycznych mają utrudniony dostęp do warszawskich czy wrocławskich placówek. Klinika leczenia niepłodności Kraków oferuje nowoczesne techniki i metody leczenia oraz przygotowania do całej procedury. Na miejsce w klinice można wykonać wszystkie badania laboratoryjne (hormonalne), badanie nasienia czy badania diagnostyczne (np. histeroskopia). Co więcej, in vitro Kraków to zespół wykwalifikowanych lekarzy i embriologów oraz profesjonalne pełne zrozumienia i zaufania podejście do pacjentów.

Ile kosztuje in vitro?

Niestety nie we wszystkich miastach w Polsce zabieg in vitro jest refundowany. Klinika in vitro Kraków oferuje swoim pacjentom pakiety, dzięki którym można zaoszczędzić trochę pieniędzy. In vitro Kraków to koszt podobny do in vitro Warszawa czy Poznań: trzeba liczyć się z wydatkiem od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od metody leczenia oraz samych zabiegów w trakcie hodowli zarodka czy transferu do jamy macicy. Klinika in vitro Kraków ani standardem, ani ceną nie odbiega od najlepszych klinik leczenia niepłodności w kraju i za granicą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here