Masturbacja to czynność niezwykle przyjemna, której zaspokajanie przysparza obu płciom nie lada uciechy. W przypadku mężczyzn masturbacja potrafi być dość wymagająca, dlatego w tym celu wykorzystuje się rozmaite środki i urządzenia. Do popularnych należą masturbatory pochwowe, których rozmaite kształty i formy mogą zaskoczyć Twoją wyobraźnię. Poniżej skupiamy się na masturbatorach pochwowych oraz udzielamy porad związanych z ich zakupem. Dowiesz się jak krok po kroku wybrać masturbator, który zaspokoi Twoje oczekiwania oraz dopieści ciało. 

Masturbatory pochwowe – imitacja realnej pochwy 

Kluczową cechą każdego masturbatora pochwowego jest sposób jego wyprofilowania. Dostępne modele mają najczęściej formę podłużnych tub, na których jednym końcu znajduje się struktura imitująca pochwę. Oczywiście, znajdujący się w niej otwór służy do wykonywania masturbacji. Przeglądając dostępne masturbatory pochwowe warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na ich długość oraz sposób wyprofilowania wnęki, w którą będziesz wpychać penisa. Masturbator powinien być wystarczająco długi, by zmieścił się w nim cały członek, a jego otwór powinien być zarazem ciasny i elastyczny. Dzięki temu, doznania płynące z jego użytkowania będą maksymalnie zadowalające.

Wśród dostępnych urządzeń znajdziesz także masturbatory pochwowe, których wnętrze zostało pokryte dodatkowymi wypustkami, odkształceniami oraz odstającymi elementami. Ich udział w doznawaniu rozkoszy jest bardzo ważny. Stymulując powierzchnię członka, poprawiają jego ukrwienie oraz zwiększają uczucie przyjemności. Warto więc zwrócić uwagę na rodzaj powierzchni, o którą będzie ocierał się Twój członek w czasie erotycznych zabaw. 

Masturbatory pochwowe – wytrzymałe i praktyczne 

Większość masturbatorów pochwowych jest wykonana z materiałów elastycznych, których swobodne wyginanie oraz rozciąganie nie wpływa na wytrzymałość całej struktury. Jest to też duże ułatwienie w przypadku osób, których penisy mają niesymetryczny lub zaburzony kształt. Masturbator będzie płynnie dopasowywał się do kształtu penisa, bez obaw o jego nadwyrężenie lub niewygodny uchwyt. 

Sposób wyprofilowania otworu to również ważna sprawa. Może on przypominać łechtaczkę bądź też kobiece usta. Oba rozwiązania mają swoich oddanych fanów. Po to ostatnie sięgają szczególnie fani saksu oralnego, którzy uwielbiają podczas masturbacji fantazjować na temat takiego stosunku. 

Masturbatory pochwowe w formie jajek

Jeśli interesują Cię bardziej awangardowe masturbatory, sklep AmoreStore powinien zaciekawić Cię swoim asortymentem. Znajdują się w nim między innymi masturbatory pochwy w formie jajeczek, bardzo niepozornych na pierwszy rzut oka. Choć mają niewielki rozmiar – ich długość wynosi zaledwie 5 cm – to jednak można je aż pięciokrotnie rozciągnąć. Dzięki temu jajko uzyskuje atrakcyjną, podłużną formę, którą będziesz mógł wykorzystać podczas zabaw sam-na-sam lub w gronie zaufanych osób.

Warto podkreślić, że poszczególne dostępne masturbatory w formie jajek mają odmienną strukturę oraz wyposażone są w różnego typy wypustek i struktur powierzchniowe. Mają one udział w uzyskiwanej rozkoszy, zwiększając poziom stymulacji oraz intensyfikując odczuwaną rozkosz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here