czasami się nie da, ale próbować trzeba

www.anjanka.pl

Lucek

Tak, tak, dzisiaj każdy obudził się w nowej rzeczywistości. Wczoraj ludzie pili ostatnie wolne drinki, pierwsze uciemiężone kawy pili dzisiaj rano. Ja piłam gorącą kawę, nie uciemiężoną 🙂 Trochę żałuje, że nie będzie żadnej koalicji wymuszonej, ale rzeczywistość dzisiejsza wcale mnie nie zaskoczyła. nie są to wyniki po mojej myśli, ale trudno i żyjemy dalej. I nie pójdę wrzeszczeć pod sejm, gdzie jest moje pięć stów na każde dziecko. I przyznaje, że cofa mi się, gdy kolejny raz czytam, jak to ludzie się pakują i uciekają z kraju. Chociaż w sumie powinnam się cieszyć, większe szanse na lepszą pracę i bezrobocie mniejsze na papierku. Gadać każdy potrafi, ja też.  Tylko włochaty Król Domu prezentuje tumiwisizm, bo micha pełna będzie niezależnie od tego, kto na świeczniku będzie się bić.

Ma być pięknie, dlatego specjalnie dla Was po długim milczeniu dziesięć pozytywnych myśli na dzisiaj. Jest poniedziałek, I hate Mondays (jakoś tak to szło)

 1. Dzisiaj jest piękna pogoda u mnie. Nie jest może powalająco ciepło, ale też ie jest paskudnie. Słońce świeci. jest pięknie jak na jesień. Jeśli do popołudnia się nic nie zmieni, to śmigam ze Szkodnikami do parku zrobić kilka jesiennych zdjęć do kalendarza.
 2. Obudziłam się dzisiaj przed budzikiem. Rześka! Tylko częściowo dlatego, że dzieci wstały wcześniej.
 3. Lada dzień przyjdzie do mnie ciepła włoczka na chustę dla mnie.
 4. W piątek zamówiliśmy większość płytek do nowego domu. sialala
 5. Jutro będzie jeszcze lepiej.
 6. Jest poniedziałek, mogę znów odliczać do weekendu.
 7. Gorąca kawa, tak pisałam już o niej i napisze jeszcze raz. GORĄCA KAWA! I herbata pomarańczowa z cynamonem i goździkami. Też gorąca.
 8. Kupiłam sobie w sobotę bluzkę w kotki. Dzisiaj pierwszy raz ubrałam.
 9. Jesteśmy względnie zdrowi w tym tygodniu. Wszyscy.
 10. Męża nie ma, to kot przychodzi do mnie spać, by mi nie było smutno.

Proszę! Jest 10 i co dziwne, wcale nie było trudno tego napisać. I faktycznie uśmiecham się podczas pisania, czasami nawet głośno chce mi się śmiać. Działa? Działa 🙂

Dzięki za pomysł Matko Polko z fanaberiami

#stopmarudzeniu

 • Bardzo pozytywnie 🙂 Punktu 5 trzymam się codziennie 😉

  • anjanka

   Ja tez 🙂

 • Ja wstałam dziś wyspana! Nareszcie, po bardzo ciężkim i przykrym poprzednim tygodniu. Także trzeba być pozytywnym, nie ma co narzekać bo szkoda życia 🙂

  • anjanka

   Moje dzieci od wczoraj budzą się przed moim budzikiem, ale to lepiej, bo przynajmniej wcześniej śpią wieczorem. Co dziwne w niedziele wstali wg nowego czasu, a od wczoraj wstają wg nowego 🙂

 • Konicznie zrób selfie w bluzce w kotki 🙂 koniecznie 😀

  • anjanka

   Jestem chyba za stara, nie umiem sobie zrobić selfie takiego, by było można pokazać publicznie 🙂

 • Ha! Ja też sobie codziennie „robię” pozytywne myśli:) i nawet jak mam zły humor to sie uśmiecham 🙂

  • anjanka

   i co? działa? 🙂

 • Ja nigdy nie budzę się przed budzikiem rześka 😀

  • anjanka

   Ja tez byłam w szoku, że żyłam w porze PRZED budzikiem

 • Grunt to dobra propaganda, która obrzydzi Ci każdego. „Histeria”, „Macierewicz”, „Pan Prezes”, „Smoleńsk”. Słyszysz te słowa i nóż Ci się w kieszeni otwiera. Dlaczego? Takie mamy media.

  Grunt to czekać na lepsze:)

  • anjanka

   Uważam osobiście, że to nie media obrzydziły tych panów społeczeństwu, a przynajmniej jego części. Ci panowie sami to sobie zrobili i to na dodatek z wielkim zaangażowaniem zrobili. Do tego dodałbym jeszcze kilka nazwisk do tej listy, niekoniecznie z tej opcji politycznej.

 • To ja tylko zauważę, że Lucek jest piękny 😀

  • anjanka

   jest, ale nie można głośno tego mówić, bo potem mu się w dupsku przewraca 🙂